Magazin

Berrak Tüzünataç, Burcu Esmersoy'un yeni boşandığı Berk Suyabatmaz ile görüntülendi!

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç ile Berk Suyabatmaz arasında neler oluyor? Güzel sunucu Burcu Esmersoy‘un 2 ay önce boşandığı Berk Suyabatmat önceki gün Berrak Tüzünataç ile görüntülendi. Çift, önceki akşam baş başa yemek yedi ve mekandan ayrı ayrı çıktılar. 

Güzel sunucu Burcu Esmersoy, geçtiğimiz sene evlendiği Berk Suyabatmaz ile geçtiğimiz Eylül ayında tek celsede boşandı. Çapkınlıklarıyla sık sık adından söz ettiren Berk Suyabatmaz, 2013 yılında aşk yaşadığı Berrak Tüzünataç ile görüntülendi.

BAŞ BAŞA ZAMAN GEÇİRDİLER

15 ay Burcu Esmersoy ile evli kalan Suyabatmaz, boşandıktan kısa bir süre sonra eski yaşantısına geri döndü. Suyabatmaz, önceki akşam Bomonti’de başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç ile kahve içerken görüntülendi. Gazetecileri fark edince koşar adımlarla mekanın iç kısmına geçen ikili kısa süre sonra, mekandan ayrı ayrı çıktılar.

“BERK ESKİ ARKADAŞIM’

Gazetecilerin, “Berrak Hanım hayırlı olsun. Berk Bey ile yeni bir aşka mı başladınız” sorusuna, Tüzünataç, “Hayır, Berk benim çok eski arkadaşım. Yakınlardaydım. Onu gördüm, kahve içtik” diyerek kaçamak cevaplar verdi. Oyuncudan sonra mekandan çıkan Suyabatmaz ise aşk sorularına cevap vermedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı