Magazin

Berna Laçin'den İmamoğlu'nun cinsel ilişki kasetleri iddialarına sert tepki!

YSK’nın İstanbul seçimini iptal edip yeniden olmasına karşılık verdiği kararda Ekrem İmamoğlu sanatçılara ve iş insanlarına ‘Konuşun” diye seslenişte bulunmuştu. Bu çağrısına karşılık bir çok ünlüden sosya medyadan destek geldi.

Bu süreç devam ederken ortaya bir iddia da atıldı. İddia, sanatçıların bağlı bulundukları ajansın sahibinde cinsel ilişki kasetlerinin olduğu yönündeydi. İmamoğlu’na yönelik desteği de ajansın sahibi, sanatçıları tehdit ederek sağlamıştı. Bu iddialar Berna Laçin’i güldürdü. Laçin, söz konusu iddialara Twitter’dan cevap verdi.

“TÜM ÖDÜLLERİMİ İMAMOĞLU SAYESİNDE ALDIM”

Berna Laçin sosyal medya hesabından, “Bir ana haberden parça gördüm de şimdi tesadüfen. Dizi-reklam-konser almak için İmamoğlu’ndan taraf olmuş sanatçılar… (Tarkan, Cem Yılmaz, Şahan filan koca fotoğraflarımız var) E herkes kendi gibi bilir tabii. Belediye neyin reklamını verecekse artık. Gece gece güldüm. Şimdi bizim 10 yıldır süren reklam anlaşmalarını da İmamoğlu’na bağlar bazı medyalar. Evet, evet tüm ödüllerimi de İmamoğlu sayesinde aldım. Demek hiç karşılıksız, hatta kara listeye girmeyi göze alarak inandıkları insanı desteklememiş böyle haberler yapanlar. Hmm ama bunu zaten biliyoruz değil mi? Ama tabii bir de şuradan bakalım, ‘İmamoğlu’ndan çıkar sağlamak için sanatçılar yanında yer alıyor’ dediklerine göre, demek İmamoğlu’nu geleceğin iktidarında görüyorlar. E tamam o zaman demek ki #herşeyçokgüzelolacak.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın