Magazin

Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu’ndan İlk Poz

Bir süredir aşk yaşadıkları sosyal medya üzerinden ortaya çıkan genç âşıklar Berk Atan (29) ve Selin Yağcıoğlu ilk kez birlikte objektiflere poz verdi.

Geçtiğimiz gün Çeşme tatilinde ilk kez birlikte görüntülenen çiçeği burnunda çift denizin ve güneşin tadını çıkarmıştı.

Önceki gün Alaçatı’da bir mekânın açılışına katılan çiçeği burnunda çift kameralara birlikte poz verdi.

Berk Atan Kimdir?

Berk Atan, 26 Eylül 1991 yılında İzmir Bornova’da dünyaya geldi. Anne tarafından Boşnak olan Berk Atan lise eğitimini Sıdıka Rodop Lisesi’nde tamamladı. Ardından Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünde öğrenim gördü. Şimdilerde Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde oyunculuk eğitimi alıyor.

11 yaşında futbola başlayan ve 17-18 yaşlarında iken Altay futbol takımında kalecilik yapan Atan genç yaşlarda modellik yapmaya başladı.. 2011’de Best Model of Turkey’de “Gelecek Vaat Eden” manken olarak seçildi. 2012’de yapılan yarışmada ise 2012’nin Best Model of Turkey’i olarak seçildi.

Selin Yağcıoğlu Kimdir?

15 Kasım 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen 29 yaşındaki Selin Yağcıoğlu, aslen Trabzonlu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan Yağcıoğlu, ilk olarak spor spikerliği ile tanındı.

2 yıl televizyonculuk yapmıştır. 1,5 yıl FB TV’de spor spikerliği, 6 ay A Haber’de spor spikerliği yapmıştır. Spikerlik kariyeri sona eren Selin Yağcıoğlu, İnfluencer olarak iş hayatına devam ediyor.

Selin Yağcıoğlu, 2018 yılında lise yıllarında tanığı Gökhan Balarısı nikah masasına oturmuştu. Bu evlilikten kısa bir süre sonra 2019 yılında kızı Su’yu kucağına alan Selin Yağcıoğlu eşinden ise sürpriz bir şekilde boşandı.