Magazin

Bergüzar Korel’in bebeği dünyaya geldi!

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 2009 yılında Halit Ergenç ile yollarını birleştirmiş ilk bebeğini 2010 yılında doğurmuştu. 2. kez anneliği tadan olan Bergüzar Korel bebeğini dünyaya getirdi. Ünlü çift yeni doğan bebeklerine Han adını verdi. İşte detaylar...

Ünlü oyuncu Halit Ergenç ile 11 yıl önce sette tanışıp nikah masasına oturan Bergüzar Korel 2. kez anne oldu. Dün hastaneye kaldırılan güzel oyuncu akşm saatlerinde oğlu Han’ı dünyaya getirdi.

ANNE VE BEBEĞİN SAĞLIK DURUMU İYİ
Çift, 3.5 kg 51 cm boyundaki erkek bebeğine “Han” adını verdi. Doğum sırasında eşi Bergüzar Korel’i yalnız bırakmayan Halit Ergenç duygu dolu anlar yaşadı. Anne ve bebeğin sağlık durumu da iyi.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in ilk çocukları 2010 yılında dünyaya gelmiş, çift oğullarına Ali adını vermişti.

“BAZEN DİYORUM Kİ BİRAZ DAHA KALSIN İÇİMDE”
Son röportajında hamilelik sürecinden bahseden Bergüzar Korel, “Doyamadım hamileliğe. Bu süreç benim için biraz hızlı geçti. İlk hamileliğimde son derece sabırsızdım, bir an önce ona kavuşacağım günü hayal ediyordum. Bundaysa her günün, içimde hareket ettiği her anın tadını çıkarıyorum. Bazen diyorum ki biraz daha kalsın içimde. Çünkü hareketleri karnımın şeklini bile değiştirecek kadar zorlarken bu mucizeyi izlemek beni çok duygulandırıyor. O an sadece ben ve o var. Sanki içerideyken onu tüm kötülüklerden koruyorum gibi geliyor” demişti.