Magazin

Bergüzar Korel’den eşinin oynadığı Babil dizisine: “Bıktım sizden!”

Eşi Halit Ergenç'in başrol oynadığı Babil'deki bir sahnelerden çok etkilenen Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından "Valla izlemeyeceğim bıktım sizden" diyerek sitem dolu bir paylaşım yaptı.

Star TV’de yayınlanan Babil dizisi, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizide Halit Ergenç’in canlandırdığı İrfan, kendisini kahreden gerçeği öğrendi. İrfan, uğruna ölümü bile göze aldığı oğlunun kendisinin değil Egemen’in oğlu olduğunu öğrendi. Bu sahnede herkes gibi çok duygulanan Bergüzar Korel ise kendine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Ya bize bunu yapamazsın! Valla izlemeyeceğim bıktım sizden ya” şeklinde bir not düştü paylaşımına ve hem diziyi, hem de eşinin sosyal medya hesabını etiketledi.

OĞLUNUN EN YAKIN ARKADAŞINDAN OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Babil son bölümde, Süleyman ile iş birliği yapan Egemen, en yakın arkadaşı İrfan’ı kurduğu tuzakla cezaevine yolladı. Egemen, İrfan’ın karşısına çıkarak Deniz’in kendi oğlu olduğunu açıkladı. Daha sonra ise bir polisin telefonunu zorla alarak Eda’yı arayan İrfan, boşandığı eşinin Deniz hakkında söyledikleriyle yıkıldı. Ahmet Kaya’nın ‘Siz benim nasıl yandığımı nerden bileceksiniz’ şarkısı eşliğindeki sahne, izleyenleri etkiledi.

Geçtiğimiz günlerde Babil dizisinin, aynı gün ekranlara gelen Kırmızı Oda dizisinin reytingleri yüzünden final yapacağı iddia edilmişti.