Magazin

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinin bebeğinin cinsiyeti belli oldu

10 yıldır evli olan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çiftinin 2010 yılında Ali adında bir erkek çocukları olmuştu. Yıllar sonra 2. kez anneliğe hazırlanan Bergüzar Korel’in tekrardan oğlunun olacağı bildirildi.

MART AYINDA DOĞUM YAPMASI BEKLENİYOR
Ali adını verdikleri bir oğlu bulunan Bergüzar Korel, hamileliğinde 4 ayı geride bıraktı. Mart ayında doğum yapması planlanan güzel oyuncu, ikinci kez erkek çocuk annesi olacak. Çiftin bebeklerine ne isim koyacağı ise henüz bilinmiyor.

“SAHNEYE ÇIKIŞIM YASAKLANDI”
Kızlar ve Oğlanlar adlı tiyatro oyununda yer alan Bergüzar Korel, sette bir olumsuzluk yaşadığı için doktoru tarafından sahneye çıkması yasaklandı. Instagram’dan hayranlarına kötü haberi duyuran Korel, “Çok severek oynadığım, yıllar sonra koşarak beni sahneye götüren duygularla dolu, Kızlar ve Oğlanlar oyunumuzun iptal olduğunu üzülerek bildirmek isterim. Oyunumuzun yeni sezonu için yaptığımız ilk provasında her hamilelik sürecindeki anne adayını korkutacak ve gebelik sürecine tehdit ve tehlike oluşturacak bir durum yaşanması sebebiyle yapılan tetkikler sonucunda doktorum tarafından sahneye çıkışım yasaklandı. Çok şükür ki bebeğimin de benim de sağlığımız yerinde.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı