GündemMagazin

Bergüzar Korel ağlayarak Bakan Koca’dan yardım istedi!

Güzel oyuncu Bergüzar Korel SMA hastası çocuklar için sosyal medya hesabı İnstagram'dan video çekti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan ağlayarak SMA hastaları çocuklar için ilaç alınamadığını için yardım istedi.

Başarılı oyuncu Bergüzar Korel SMA hastası çocuklar için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden yardım talebinde bulundu.

“YALVARIYORUM SESİMİ DUYUN”

“Yalvarıyorum sesimi duyun” diyerek gözyaşlarına boğulan oyuncu “Çok özür diliyorum. Böyle bir videoyu gerçekten koymak istemezdim ama ben artık gördüğüm şeylere çok üzülüyorum. Sizin desteğiniz istiyorum. Biraz önce Umut bebeğin sessizce içine ağladığı videosunu paylaştım. Gerçekten duygu sömürüsü yapmıyorum ama ben bir anne olarak bu çocukların bu haline dayanamıyorum. Lütfen sizden rica ediyorum. Bu çocukları sahiplenin. En azından Türkiye’de hakkı olan ilaçları almalarını sağlayın. Sağlık bakanı Fahrettin Koca’ya ve Sağlık Bakanlığı’na yalvarıyorum bu çocukların sesini duyun. Henüz Şubat ayında dünyaya gelmiş bu yavru hakkı olan ilacı alamadığı için şu an Adana sıcağında evde her yeri hortumlar bağlanmış bir şekilde hayatını sürdürmeye çalışıyor. Ben buna dayanamıyorum ve bazı aldığım nefesten utanıyorum” dedi.