Magazin

Bergüzar Korel ablası Zeynep Korel ile barıştı!

Son zamanlarda magazin gündeminde çok konuşulan Zeynep Korel ile kardeşi Bergüzar Korel'in tartışmaları güzel bir sonuçla son buldu. Alınan bilgilere göre Bergüzar Korel ile Zeynep Korel saatlerce telefonda konuşarak aradaki buzları eritti.

Tv100’den Birsen Altuntaş’tan alınan bilgilere göre Bergüzar Korel ile Zeynep Korel saatler süren telefon görüşmelerinin ardından barıştıkları duyuldu.

SÖYLENTİYİ AİLESİNİN ÇIKARDIĞINI İDDİA ETMİŞTİ

Bergüzar Korel de ablası hakkında konuşma yasağı kararı aldırmıştı. Bir TV programında lezbiyen olduğu, sevgilisi için ailesinden para istediği de iddia edilen ve ev arkadaşıyla fotoğrafları yayınlanan Korel, bu söylentiyi ailesinin çıkardığını belirtmişti.

“BU BİR MİRAS DEĞİL ONUR SAVAŞI”

Ailesine “Sırtımdan bıçaklandım, manevi bağlar koptuysa maddi bağlar da kopsun” dedi. Açtığı miras davası için de “Bu bir miras değil, onur savaşı” yorumunu yapan Zeynep Korel cephesinde yeni bir gelişme oldu.

2 KARDEŞ BARIŞTI

Son gelen haberlere göre aylardır hiç konuşmayan Zeynep Korel ve kız kardeşi Bergüzar Korel saatlerde telefonda görüştü ve aradaki buzları eritti. Zeynep Korel annesi Hülya Darcan’la aynı şekilde konuşup aradaki gerginliğe nokta koydu.