Magazin

Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan sürpriz proje!

Evlilikleri sık sık boşanma dedikodularının gölgesinde süren ünlü çift Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun sürpriz bir projeyi hayata geçirilecekleri öğrenildi.

Evliliğinde boşanma aşamasına geldikleri ve daha sonra vazgeçtikleri haberleriyle gündemde olan Beren Saat-Kenan Doğulu çiftinden sürpriz bir karar geldi. İkili, Doğulu’nun yeni çıkaracağı albümle yakından ilgilenen oyuncu, hayranlarına bir de düet sürprizi yapacak.

Daha önce katıldığı TV programlarında şarkılar söyleyen Beren Saat, bu kez eşiyle birlikte albümde yer alacak bir parçada düet yapacak.

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre, Saat, daha önce verdiği bir röportajda, pandemi döneminde eşiyle birlikte kayıtlar yaptıklarını söylemişti. İkili, düet yapacağı şarkıyı da bu kayıtlar arasından seçecek.

“2021’DE YAYINLAYACAĞIM”

Saat “Kenan’la, elektronik ve deneysel dans şarkıları yaptık. Şarkıları, videolarıyla 2021’de yayınlayacağım. Hem oynayıp hem de yöneteceğim. Bunlar bazı anılarımın kısa filmleri gibi olacak” diyerek projesinin sinyalini vermişti.

ÜNLÜ ÇİFT 6 YILDIR EVLİ

Evliliğinde boşanma aşamasına geldikleri ve daha sonra vazgeçtikleri haberleriyle gündemde olan Beren Saat, verdiği röportajda, “Son zamanlarda, aşkın yaşanma şekli ve hızı da değişti. Sosyal medya aslında aşkın yaşanma biçimine format attı. Galiba kişisel olarak aşk tanımını bundan önce yapmış olduğumuz için de birbirimize yakın hissettik. İki ünlü insan için uzun bir zaman bizim ilişkimiz. Etrafta ve dışımızda ne olursa olsun, ikimizin bir fanusu vardı ve bu böyle yıllarca sürdü” diye konuşmuştu.