Magazin

Beren Saat eşi Kenan Doğulu'ya saygısızlık mı yapıyor? Şok paylaşım

ESKİ SEVGİLİSİNİ PAYLAŞTI…

Kenan Doğulu ile sık sık ayrılacakları yönünde çıkan iddialarla gündeme gelen Beren Saat, trafik kazasında kaybettiği ve unutamadığı çocukluk aşkı olan Efe Güray’la birlikte olan bir fotoğrafını sosyal medya sayfasından takipçileriyle paylaştı. Saat, yaptığı paylaşıma ise kalp emojisi koydu.

“SAYGISIZLIK YAPMA!”

Bu paylaşım üzerine takipçileri “unutamadıysan evlenmeseydin” “eşine saygısızlık yapma” gibi yorumlar yaparak tepkilerini dile getirdi.

ÇOCUKLUK AŞKIYDI

Türkiye’nin Yıldızları yarışmasıyla tanınan Beren Saat, çocukluk arkadaşı ve ilk aşkı olan Efe Güray’ın desteğiyle yarışmaya katılmıştı. Yarışmadan ikinci olduktan sonra evine dönen Beren Saat, Efe Güray’ın hayatını kaybettiği haberini almıştı. Elim bir trafik kazası sonucu 2004 yılında vefat ettiğinde 19 yaşındaydı. Efe Güray, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde okuyordu. Spordaki ve derslerindeki başarılarıyla öğrenimini burslu olarak sürdürüyordu.

“HEM ARKADAŞTIK HEM AŞIK”

Beren Saat, yıllar sonra verdiği bir röportajda hayatının akışını değiştiren oyunculuk yarışmasına katılmaya kendisini ısrarla teşvik eden 19 yaşındaki Efe Güray’ ile ilgili şunları söylemişti: “Hayatımın aşkı. O da TED’dendi. 3 yıldır birlikteydik. Hem arkadaştık hem aşık. Bir dakikamız ayrı geçmiyordu. Benden bir yaş küçüktü ama çok olgundu.”

Bir yanıt yazın