Magazin

Beren Gökyıldız, Mucize Doktor dizisine konuk oldu!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinin 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Reyting rekorları kıran dizide Mucize Doktor’a küçük oyuncu Beren Gökyıldız’ın katılması tanıtıma damga vurdu.

ALİ VEFA’NIN HASTASI
Dünyaca ünlü The Good Doctor uyarlaması olan Mucize Doktor’un yeni bölümüne, Kocamın Ailesi, Anne, Bizim Hikaye ve Kızım dizilerinde rol alan Beren Gökyıldız konuk oyuncu olarak katılacak. Beren Gökyıldız’ın canlandırdığı Betüş karakteri, Doktor Ali Vefa’nın hastası olarak tedavi altına alınıyor.

Öte yandan doktorlar, yapışık ikizlerin ameliyatlarında beklenmedik bir sorunla karşı karşıya geliyor. Başarılı doktor Ali Vefa ise ortaya çıkan kritik soruna bir çözüm bularak yapışık ikizlerin hayata tutunmasını sağlayacak. Mucize Doktor’un yeni bölümü ise 16 Ocak Perşembe günü izleyicisiyle buluşacak.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Ali, Demir’den aldığı aşk taktikleriyle Nazlı’ya karşı ilk atağını yapar ancak ters teper. Öte yanda Ferman’la arası düzelen Beliz, bağış gecesinin hasılatını bir hayır işi için kullanmaya karar verir. Kıvılcım buna karşı çıkınca hastanenin kontrolü için savaş yeni baştan başlar. Tanju ve Ferman yapışık ikizlerin vakasında birlikte çalışırlar ama beklenmedik bir komplikasyon bütün planı suya düşürür. Köşeye sıkışan Kıvılcım en çılgın planını yürürlüğe sokar. Ve gözünü karartan Ali, sonunda bir teşebbüste bulunur.

BEREN GÖKYILDIZ KİMDİR?
29 Eylül 2009 yılında Ankara’da doğan Beren Gökyıldız, halen ilköğrenim eğitimine devam etmektedir. İlk olarak 4 yaşında “Kocamın Ailesi” adlı dizide rol alan Beren Gökyıldız, ardından “Güldüy Güldüy”, “Anne” ve “Bizim Hikaye” dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Beren Gökyıldız, son olarak 2018 mayıs ayında vizyona giren Bal Kaymak filminde canlandırdığı “Bade” rolüyle dikkatleri üzerine çekti. Çocuk oyuncu Gökyıldız, bir dönem Tv8 ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Buğra Gülsoy, Leyla ve Lydia Tuğutlu’nun yer aldığı Kızım’da Öykü karakterini canlandırdı.

Bir cevap yazın