EkonomiGenel

Benzine zam haberinin adından duyuru yapıldı! Benzin ve motorin alacaklara dev indirim: 12 gün sonra bitiyor…

Kurban Bayramı’na özel indirim veya hediye para kampanyaları peş peşe açıklanırken bir duyuru da Paraf’tan geldi! Halkbank’ın Paraf kartını kullananlara özel ödül açıklandı. Kampanya, “Kurban Bayramı’na Özel 100 TL’ye Varan ParafPara Kampanyası!” başlığıyla duyuruldu. 100 TL tutarındaki paranın, benzin, motorin, LPG gibi yakıt alışverişlerinde kullanılabileceği de açıklandı.

1 – 17 Temmuz 2022 tarihleri arasında market, akaryakıt ve restoran sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapılacak 250 TL ve üzeri ilk harcamadan sonraki her 250 TL ve üzeri harcamaya 20 TL, toplamda 100 TL ParafPara verilecek.

Kampanyaya Katılım

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması ya da yurt içinden ÖDÜL yazıp 3404’e (KKTC için 3444’e) SMS gönderilmesi gerekiyor.

Harcama şartlarına uyulması sonucu kazanılacak ödül, benzin, motorin ve LPG alımlarında da kullanılacak.

Kampanya Detayları

Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve en fazla 100 TL ParafPara kazanabilir.
Aynı gün aynı iş yerinden yapılacak harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
Paraf, Parafly, Sanal kartlar ve Ek kartlar, Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
Paraf Debit, Business kartlar, ticari kartlar, Parafree ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya sadece market, restoran ve akaryakıt sektöründe hizmet veren işyerleri dahil olacaktır.
ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 31.08.2022 saat 21:59 olacaktır. Kullanılmayan ParafPara’lar 01.09.2022 tarihinde geri alınacaktır.