EkonomiGündem

Benzin ve motorin fulleyecekler hemen okusun: 200 TL birden düşecek!

Akaryakıt fiyatlarında yapılan değişiklikler nedeniyle benzin ve motorin kampanyaları merak ediliyor. Akaryakıt sektöründe geçerli olacak kampanyaya dahil olanlar 200 TL kazanacak. Yapılacak olan akaryakıt alışverişi müşterilere para kazandıracak.

Benzin, motorin ya da LPG için kampanya başlatıldı. Halkbank, akaryakıt sektöründe geçerli bir kampanyasını açıkladı. Bankadan yapılan kampanya açıklamasına göre, akaryakıt sektöründe Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından peşin olarak yapılacak 750 TL ve üzeri dördüncü harcamaya 200 TL ParafPara verilecek.

AKARYAKIT HARCAMASINA 200 TL VERİLECEK

Halkbank tarafından kampanya açıklamasında şöyle denildi;

1 Temmuz – 15 Ağustos 2024 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından peşin olarak yapılacak 750 TL ve üzeri dördüncü harcamaya 200 TL ParafPara verilecektir.

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması ya da yurt içinden YAKIT yazıp 3404’e (KKTC için 3444’e) SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve en fazla 200 TL ParafPara kazanabilir.

Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.

Aynı gün aynı iş yerinden yapılacak harcamaların ilki kampanyaya dahildir.

Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.

Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.

Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

Paraf, Parafly, Sanal kartlar ve Ek kartlar, Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.

Parafree, Paraf Debit, Business kartlar, ticari kartlar, Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 29.09.2024 saat 21:59 olacaktır. Kullanılmayan ParafPara’lar 30.09.2024 tarihinde geri alınacaktır.