EkonomiGündem

Benzin, motorin, LPG indirimi: Akaryakıt kampanyası 30 Haziran’da bitecek!

Akaryakıt indirimi kampanyası duyuruldu. Benzin, motorin ya da LPG harcamasına indirim yapılacak. ING Bank, akaryakıt indirim kampanyasını müşterilerine sundu. Haziran ayı için geçerli olacak kampanya kapsamında müşteriler indirim kazanacak.

AKARYAKIT İNDİRİM KAMPANYASI

Akaryakıt indirimi yapılacak. Benzin, motorin ya da LPG alışverişini Shell istasyonlarından yapanlar 230 TL indirim kazanacak. ING Bank’tan duyurulan kampanyaya göre, ING Kredi Kartı ile 30 Haziran tarihine kadar Bonus üyesi Shell istasyonlarında farklı günlerde 4 defa 800 TL harcama yapılırsa, 230 TL indirim yapılacak. Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce ”SHELL” yazıp, 2205’e SMS gönderilmesi gerekiyor.

ING BANK AKARYAKIT KAMPANYASI DUYURUSU;

Kampanya 16 Mayıs – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde, 4 defa 800 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamasında geçerli olur.

Harcamaların her birinin farklı günlerde yapılması gerekir. Aynı gün içinde yapılan akaryakıt ya da otogaz harcamalarında yalnızca bir harcama kampanyaya dahil olur.

ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart ve ING Bonus Kart kampanyaya dahildir.

ING Light Kart ve ING Bonus Business Kart kampanyaya dahil değildir.

230 TL indirim, 5 Temmuz 2024 tarihinde kartlara yansıtılır.

Kampanya müşteri bazında olduğundan, her müşteri en fazla 230 TL indirim kazanabilir.

Kampanyadan faydalanmak için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan yapılması gerekir.

Kampanyaya katılım için harcamadan önce “SHELL” yazıp 2205’e SMS göndermek gerekir.

SMS’in, ING sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmesi gerekir.

Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Taksitli işlemler, bonus kullanımları, sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.