GündemMagazin

Bensu Soral ile Hakan Baş’ın arasına girdiği iddia edilen Mina Ceren Konuştu: “Kimse Bana Ev Tutmadı”

Oyuncu Bensu Soral ile eşi Hakan Baş’ın evliliklerinin bitmesine neden olarak gösterilen fenomen Mina Ceran, çıkan iddialar sonrası sessizliğini bozdu. Geçtiğimiz günlerde “Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var” diyen Hakan Baş’ın Mina Ceran’a İstanbul’da evde tuttuğu ve kız arkadaşıyla rahatlıkla görüşebildiği iddia edilmişti. Bensu Soral ile evlerini ayıran Hakan Baş’ın ardından Mina Ceran, sosyal medyadan yaptığı açıklamada kimsenin kendisine ev tutmadığını ve kız kardeşiyle birlikte yaşadığını anlattı:

“Son günlerde gündemi meşgul eden tamamen asılsız haberlerin karşısında sessizliğimi koruma sebebim; ilgili haberlerde bahsi geçen diğer şahıslara ve kendime olan saygımdandır. Bu konuyla ilgili gerekli açıklamayı diğer şahıslar zaten yaptılar… Ancak özellikle dün ve bugün çıkan bazı haberler konuyu çok farklı boyutlara taşımış olup, şahsım tarafından müdahaleyi gerektirecek konuma getirmiştir. Ayakları üzerinde duran genç bir kadın olarak, kendi emeğimle yerleştirdiğim ve kardeşimle beraber yaşadığım evim için yapılan yakıştırmaları üzülerek takip ettim. Genç bir kadının kendi parasını kazanıp, kendi evine kimseden destek görmeden yerleşmesini kabul etmek bu kadar mı zor?”

‘Evliliğimizle ilgili hassas bir dönemdeyiz’ diyen Bensu Soral ile Hakan Baş çifti, geçtiğimiz günlerde katıldıkları bir düğünde kameralara böyle poz vermişti.