Kamu

Belediye kasiyer kadrosu için personel alımı yapacak! Son başvuru 1 Temmuz’da

İzmir Foça Belediyesi kasiyer kadrosunda istihdam edilmek üzere personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. KPSS şartsız yapılacak olan alımda müracaat yöntemi kullanılacak. İlanda verilen başvuru şartlarını sağlayan vatandaşlar 29 Haziran 2020 ile 1 Temmuz 2020 tarihleri arasında başvuru işlemlerini tamamlayabilirler.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kurum dışı ilanlar kategorisinden personel alım ilanı yayınlandı. İzmir Foça Belediyesi tarafından yapılacak alan alımların ‘kasiyer’ kadrosu için gerçekleştirildiği ifade edildi. 18 yaşını doldurmuş ve 50 yaşını doldurmamış olan vatandaşlar başvuruda bulunabilirler.

Genel Başvuru Şartları:

T.C. vatandaşı olmak

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak

Başvuru itibari ile 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olmak

Kamu haklarından mahrum olmamak

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreleri geçmiş olsa bile, kasten işlenen bir suçtan 1 yol veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile, devletin güvenine karşı suçlar, devlet sırrına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, solandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihale alım ve satımlara fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama ve kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

Görevini yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürün bulunmaması

Foça ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak

Başvuru adresi: Başvurular bagkent@hotmail.com adresinden yapılacak olup, elden başvurular kabul edilmeyecektir.

İLAN TAM METNİ İÇİNTIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler