Editörün SeçtikleriPersonel Alımı

Beklenen ilan geldi, Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı yapılıyor: 18 – 55 yaş arası başvuru yapabilir! e-Devletten başvurunuzu yapın

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı ilanı yayımlandı. Söz konusu bekçi alımı ise Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden yayımlanırken söz konusu bekçi alımı için genel şartlar da paylaşıldı. Ayrıca ilanlara göre belirlenen özel şartlar da bulunmaktadır. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda alımların Antalya, Kocaeli ve Düzce illerinde yapılacağı vurgulandı.

BAŞVURU DETAYLARI

Bekçi alımı hakkında detaylara aşağıdaki link üzerinden ulaşılabileceği paylaşıldı. Aşağıdaki link üzerinden açılan sayfada Çarşı ve Mahalle Bekçisi alım ilanları görüntülenecektir. İlanın içine girildiğinde ise özel şartlar görüntülenecek ve yukarıda bulunan ‘ e-Devlet ile giriş ‘ kısmından giriş yapılıp özgeçmiş oluşturmak sureti ile başvuru yapılabilecektir.

Bunun yanı sıra başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruların kabul edilmeyeceği belirtildi ve özel şartlar olduğu da aktarıldı.

ARANAN ŞARTLAR

İlana başvuru yapacak olan adaylarda genel şartlar arandığı belirtilirken bu şartlar şöyle paylaşıldı:

T.C. Vatandaşı olmak,

İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması (Engelli adaylar için gerekli şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir)

Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

Başvuruda bulunulacak il içerisinde ikamet ediyor olmak.

İlanlar için TIKLAYIN.