Gündem

Bayramda bu yolu kullanacaklar dikkat: Trafiğe kapatılacak!

Bayramda yolun kapatılacağı bildirildi. Denizli-Antalya karayolunu kullanacak sürücülere açıklama geldi. Denizli İl Emniyet Müdürlüğü, sürücüleri bilgilendirdi.

Denizli-Antalya karayolu üzerinde yapılacak olan yol çalışması nedeniyle 2 kilometrelik alanın trafiğe kapatılacağı bildirildi. Bayram tatilinde de çalışmanın devam edeceği bildirilirken, sürücülerin dikkatli olması gerektiği konusunda uyarı yayınlandı.

TRAFİĞE KAPATILDI

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Denizli Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan, Denizli-Antalya Karayolu’nda Cankurtaran rampa çıkışı ile Tavas Köprülü kavşağı arasında Antalya istikametinden Denizli istikametine doğru bölünmüş yolun yaklaşık 2 kilometrelik alanında Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yol çalışması yapılmaktadır. Antalya-Denizli istikametinde yapılan yol çalışması sebebiyle trafik akımı geliş ve gidiş çift yönlü olarak Denizli-Antalya istikametinden tek şerit üzerinden sağlanacak olup yol çalışmalarının Ramazan Bayramı tatili süresince de devam edeceği bildirilmiştir” denildi.

Yol çalışmasının tatil süreci içerisinde de devam edeceğini bildirilen açıklamada, “Bayram tatili ve yapılan yol çalışmalarından dolayı bölgede oluşabilecek trafik yoğunluğu ve zaman kaybına karşı vatandaşlarımızın hazırlıklı ve duyarlı olması, sürücülerimizin çalışma alanında dikkatli seyir etmeleri, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları büyük önem arz etmektedir.” ifadeleri kullanıldı.