İzmir Haberleri

Bayındır ve Bergama belediye başkanları Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü!

İzmir'in Bayındır ve Bergama belediye başkanları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. İlçe belediye başkaları Erdoğan'a ilçelerinin sorun ve taleplerini iletti.

İzmir’in Bayındır ve Bergama belediye başkanları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti genel Merkezi’nde bir araya geldi. İlçe belediye başkaları Erdoğan’a ilçelerinin sorun ve taleplerini iletti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen ve Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu’nun katılımıyla Genel Merkezi’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette ilçe belediye başkanları Demirezen ve Koştu, ilçelerinde devam eden projelerle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bilgi verdi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ HEMŞERİLERİME SELAMLARINI İLETTİ”

Bayındır Belediye Başkanı Demirezen, yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Bayındırlı hemşerilerinin selamlarını ilettiğini bildirerek, “İlçemizde Çiçekçilik Organize Sanayi Bölgesi, Ergenli Barajı, TOKİ projeleri ve fakülteyle ilgili taleplerimizi kendisine ilettim. Cumhurbaşkanımız Erdoğan da ziyarette tüm Bayındırlı hemşerilerime selam ve muhabbetlerini iletmemi istedi.” ifadelerini kullandı.

“CUMHURBAŞKANIMIZ SONSUZ DESTEKLERİNİ VERMEKTELER”

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu da açıklamasında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinde Selinos Antik Kanal Restorasyon ve Islah Projesi ile Millet Bahçesi Projesi başta olmak üzere devam eden projelerin gündeme geldiğini aktardı. Koştu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 22 Şubat’ta Bergama’ya yapmış oldukları ziyaretlerinin ardından vizyon projelerimizle ilgili destekleri sürekli bizimle beraber oldu. Üç bin yıllık tarihi kentimiz Bergama’nın turizmden tarıma, ulaşımdan doğalgaza, Batı Anadolu Serbest Bölgesi’nden istihdama, Organize Tarım Bölgesi’nden Selinos Antik Kanal Restorasyon Projemiz ve Millet Bahçesi Projemize kadar tüm çalışmalarımıza Cumhurbaşkanımız sonsuz desteklerini vermekteler. UNESCO Dünya Mirası Bergamamız’ı hak ettiği değere Cumhurbaşkanımızın destekleri ile beraber kavuşturacağız.” ifadelerini kullandı.