EkonomiGündem

Başvuruda Bulunan Herkese Geri Ödemesiz Nakit Yatacak

Nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara duyuru yapıldı. Nakit ihtiyacı olanlar dikkat! ING Bankası Garanti Bankası nakit sıkıntısı çeken vatandaşlar için yeni kampanyalarını duyurdu. ING müşterilerine nakit kampanyası sunacak. ING Bankası’nın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada kampanyanın detayları duyuruldu. Emekli yakınına referans olan vatandaşlar geri ödemesiz nakit kazanacak.

Ülkemizde en çok tercih edilen bankaların başında gelen ING kampanyayı duyurdu. Emekli yakınının emekli maaş ödemelerini ING  aracılığı ile almasını sağlayan müşterilerine 2500 TL’ye kadar nakit imkanı sunuyor. Nakit sahibi olmak için tek yapmanız gereken emekli bir yakınınıza referans olmak.

ING Bankası Emekli Referans Kampanyalarını Açıkladı

Bankamız müşterileri, Bankamıza yönlendirdikleri emekli müşterilerin 3 yıl boyunca her ay düzenli olarak emekli maşını ING’den alması koşuluyla ve ilk maaş ödemesinin ardından yönlendirilen her bir emekli maaş müşterisi için 250 TL nakit promosyon kazanacaktır.

Nakit hediye, yönlendirilen emekli müşterinin ilk maaşının ve nakit promosyonunun hesabına ödemesini takip eden ayın ikinci haftasında ödenecektir.

Yönlendirilen emekli müşterisi için son 90 gün içerisinde Bankamıza emekli maaşı yatmış olması durumunda kampanya ödülünden yararlanılamaz.

Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya katılım tarihinden sonra 90 gün içerisinde ilk maaş ödemesi ve nakit promosyonun yatmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanyadan yararlanılamaz.

Kampanyaya dahil olunabilmek için referans veren ING müşterisi ARKADAS yazıp 2205’e sms göndermesi durumunda tarafına bir kod gönderimi yapılacaktır.

Referans olunan emekli REFERANS boşluk referans olan kişiye gelen kodu yazarak 2205’e sms göndermesi gerekmektedir. Referans olan kişiye gelen kodun 10 gün içerisinde gönderilmesi gerekmektedir, aksi takdirde kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Kampanya ödemesi referans olunan emekli müşterinin nakit promosyonu hesabına geçtikten sonraki ay açık vadesiz TL hesabına ödenecektir.

Kampanyaya bankamız bireysel müşterileri katılabilir. Referans olunan kişinin ise emekli maaş müşterisi olması gerekir. Müşterilere ait SMS gönderilen cep telefonu numaralarının banka sistemlerinde teyitli olarak kayıtlı olması gerekmektedir.

Daha önce kullanılan kod bir daha kullanılamaz.

Referans olan kişiye iletilecek olan kod, aynı kişi tarafından kullanılamaz.

Kampanya kapsamında en fazla 5 emekli yönlendirmesi için toplamda en fazla 1250 TL nakit ödül kazanabilir. Gönderilecek olan ilk 5 sms kodu kampanyada değerlendirmeye alınacaktır.

Kampanyaya katılım 28 Şubat 2022 tarihine kadar geçerlidir.

ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.