EkonomiGündem

Başvuruda Bulunan Emeklilere 2500 TL Ek Ödeme Yapılacak

Emeklinin yüzünü güldürecek promosyon. Milyonlarca emekli vatandaş emekli maaşlarına ek olarak bankaların sunduğu emekli promosyonlarından yararlanmak istiyor. Bankalar emekli maaşlarına sağladıkları promosyon oranlarını ve emekli müşterilerine sundukları ayrıcalıkları peş peşe duyurmaya devam ediyor.

Ülkemizde emekliler tarafından en fazla tercih edilen bankaların başında gelen ING Bankası emekli müşterilerine sunduğu promosyon tutarlarını duyurdu. Başvuruda bulunan vatandaşlara promosyon verilecek. Emekli maaşını ING Bankası aracılığı ile çekme sözü veren emekli vatandaşların hesabına geri ödemesiz para yatacak. Emekli maaşını ING’den alacak vatandaşlar 2500 TL’ye kadar nakit sahibi olacak.

ING Bank Emekli Nakit Promosyonu Detayları

1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız,
1500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar ise 1.675 TL,
1.500 TL – 2.500 TL (2.500 TL hariç) arası ise 2.100 TL,
2.500 TL ve üzeri ise 2.500 TL nakit promosyon ödemesi alırsınız.

Kampanyadan emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma taahhüdü veren ve nakit promosyon ödemesi alan mevcut ve yeni emekli maaş müşterilerimiz yararlanabilir.

Promosyon ödemesinden faydalanmak için herhangi bir ürün koşulu bulunmamaktadır.
Promosyon taahhütnamesinin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1.500 TL’ye kadarsa 1.675 TL, 1.500 TL-2.500 TL arasındaysa 2.100 TL, 2.500 TL’nin üzerindeyse 2.500 TL nakit promosyon ödenir.

Kampanya 5 Ocak 2022 – 28 Şubat 2022 tarihleri arasında nakit promosyon alan müşteriler için geçerlidir. Bu tarihler dışında promosyon alan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

Nakit promosyon başvuru işlemleri ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubeleri aracılığı ile yapılabilir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alınıyor olması durumunda, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

Nakit promosyon ödemesi 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak nakit promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmaz.

3 yıllık taahhüde aykırılık olması halinde, tarafınıza ödenen promosyon bedeli, taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır.

Aynı anda birden fazla ek promosyon kampanyasından yararlanılamaz.

ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

1 Mart 2020 tarihi sonrasında Bankamız diğer ek promosyonlarından dahil olmuş, yararlanmış ya da talepte bulunan müşterilerimiz, 5 Ocak 2022 tarihi itibariyle koşulsuz nakit promosyon alması durumunda mevcut kampanya/talepleri iptal edilerek kıstelyevm usulü iade alınacak ve2.500 TL’ye varan nakit promosyondan yararlanır.