Ekonomi

Başvuru için son iki gün! Sıfır otomobil alımı için sıfır faizli 100 bin lira nakit destek

VolksWagen tarafından Aralık ayının başında bir kampanya duyurulmuştu. Bu kampanya kapsamında yeni Tiguan alımlarında yüzde sıfır faiz oranı ile 100 bin lira nakit destek verilebileceği ifade edildi.

KAMPANYANIN SLOGANI

Bu kampanya VolksWagen tarafından “Yeni Tiguan, şimdi Aralık ayına özel %0 faiz avantajıyla Volkswagen Yetkili Satıcılarında!” sloganı ile paylaşıldı.

Yapılan açıklamada Volkswagen Finanstan (vdf), 31 Aralık’a kadar geçerli 100 bin lira krediye 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunulduğu ifade edildi. Ayrıca yapılan açıklamada Volkswagen Kasko ayrıcalıkları ve Volkswagen Garanti Plus’ın sunduğu uzatılmış garanti hizmetinin de sunulduğu belirtildi.

Aşağıdaki link üzerinden açılan sayfada “Kampanyaya Başvurun” butonuna tıklayarak kısa formu doldurabilir ve daha sonrasında Değer ve İlgi Merkezi tarafından telefon ile aranarak bilgi alabilirsiniz.

YAPILAN AÇIKLAMA 

Konu ile ilgili olarak VolksWagen tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Yeni Tiguan, şimdi Aralık ayına özel %0 faiz avantajıyla Volkswagen Yetkili Satıcılarında!

Volkswagen Finanstan (vdf), 31 Aralık’a kadar geçerli 100.000 TL krediye 12 ay vade ve %0 faiz fırsatından faydalanın, yeni yıla Yeni Tiguan’ınızla girin. Üstelik Volkswagen Kasko® ayrıcalıkları ve Volkswagen Garanti Plus®’ın sunduğu uzatılmış garanti hizmeti ile içiniz hep rahat olsun.

Kampanyaya hakkında bilgi almak için “Kampanyaya Başvurun” butonuna tıklayarak kısa formumuzu doldurabilir ve sadece dakikalar içinde sizi arayacak olan Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM)’den bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve kampanyaya başvurmak için TIKLAYIN.