İzmir HaberleriPolitika

Başkan Görkem Duman’dan Ova Bölgesine Müjde 

Buca Belediye Başkanı Görkem Duman, Ova bölgesine kapalı pazar yeri yapılacağını duyurdu. Başkan Duman, esnaf ve vatandaşların taleplerini dinleyerek, her mahalleye eşit hizmet götüreceklerini vurguladı.

Buca Belediye Başkanı Görkem Duman, Ova bölgesine kapalı pazar yeri yapılacağının müjdesini verdi. Buca Belediye Başkanı Görkem Duman, Ova bölgesinde bulunan Gediz Pazar Yeri’ni ziyaret etti. Büyük ilgiyle karşılanan Başkan Görkem Duman, esnaf ve vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

 

Her Mahalleye Eşit Hizmet 

Her mahalleye eşit hizmet götüreceklerini vurgulayan Başkan Duman, “Seçim döneminde sizlere hizmetlerimizi adalet ve hakkaniyetle gerçekleştireceğimize dair bir söz verdik. Bu sözün arkasındayız. Bugün de o nedenle buradayım, sizlerin yanındayım. Burada bana en çok gelen istek pazar yerinin kapalı olması yönünde oldu. Bunu değerlendireceğiz. En kısa zamanda Gediz kapalı bir pazar yerine kavuşacak. Pazarcımız, vatandaşımız mağdur olmayacak. Ova bölgemiz diğer mahallelerimiz gibi hak ettiğini alacak. Buca’yı hiçbir bölgeyi, hiçbir mahalleyi ayırmadan adaletli bir yönetimle yönetmeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.