Magazin

Barış Arduç Gupse Özay’a 3 yıl önce evlenme teklifi etmiş!

Barış Arduç  ile Gupse Özay çifti dün 6 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Çeşme Belediye Başkanı Muammer Ekrem Oran tarafından sade bir törenle nikahı kıyılan çiftin 2 günde karar verdikleri öğrenilirken Barış Arduç'un 3 yıl önce evlenme teklifi ettiği öğrenildi.

Barış Arduç ve Gupse Özay çifti 6 yıllık birlikteliklerini dün Çeşme’de sade bir nikah töreni ile evlilikle taçlandırdı. eşme Belediye Başkanı Muammer Ekrem Oran tarafından kıyılan nikah bir otelde gerçekleşti.

“AİLE BÜYÜKLERİMİZ OLMADAN DÜĞÜN DE OLMAZ”

İkili, “Aile büyüklerimiz olmadan düğün de olmaz. Ama şu şartlarda onları kalabalık içine sokmak istemedik. O yüzden nikahı önden hallettik, önümüzdeki yaz da düğün yaparız” dedi. Özay ise 2 günde karar verip evlendiklerini dile getirdi.

3 YIL ÖNCE EVLENME TEKLİFİ ETMİŞ

Barış Arduç, evlenme teklifini üç yıl önce yaptığını söyledi: “Doğru zaman bugünmüş.” Gupse Özay’sa düğün seven bir çift olmadıklarını belirtti ve ekledi: “Onun dizisi biterken, benim filmim başlıyordu. Bir türlü vakti ayarlayamamıştık. Birbirimize hediye almadık. Yarın (bugün) doğum günüm onu bile geçiştirecek.”