Ekonomi

Bankalardan Kurban Bayramı Kredisi Açıklaması!

Corona virüsü sürecinde ve sonrasında vatandaşa destek kredileri sağlayan bankalar Kurban Bayramı için de kampanyalar düzenlediler. Bayramda kredi çekmek isteyen vatandaşlar hangi bankanın hangi koşullar ile kredi verdiğini merak ediyorlar. İşte bayram kredilerini açıklayan bankalar…

Corona virüsü salgını sürecinde ve sonrasında kamu bankaları ve özel bankalar tarafından vatandaşlar için çeşitli destek kredileri açıklanmıştı. Kurban Bayramının yaklaşması ile beraber bankaların yeni bayram kampanyaları merak konusu oldu. Finansbank, Garanti Bankası, ING BANK Kurban Bayramı kredi kampanyalarını açıkladılar.

Garanti Bankası

Garanti Bankası 60 ay vadeli 0,99’dan başlayan faiz oranları ile kredi veriyor. Bankadan kredi almak için şubeden İhtiyaç Kredisi başvurunuzu form ile veya Garanti BBVA İnternet/Mobil .üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

ING BANK

ING BANK Kurban Bayramı için müşterilerine 60 aya varan vade seçenekleri ve aylık %0,79’dan başlayan faiz oranlarıyla. bireysel ihtiyaç kredisi sunuyor. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar şubeden veya İNG BANK’ın internet sayfası üzerinden işlemlerini tamamlayabilirler.

Finansbank

Finansbank 3 ay ödemesiz olarak aylık 0,84’ten başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunuyor. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar şubeden veya 0 850 222 0 900 numaralı çağrı numarasını arayarak başvuruda bulunabilirler.

İlgili Makaleler