Genel

Bankadan kelepir gayrimenkuller: İzmir Bayındırlık’ta zeytinlik 520 bin TL, İzmir Torbalı’da 3+1 lüks apartman dairesi 1 milyon 150 bin TL!

Anadolubank, İzmir ilinde bulunan bir zeytinlik alanı ve 3+1 büyüklüğündeki bir apartman dairesini, Intengo isimli yasal ihale platformu aracılığı ile satışa çıkardığını duyurdu.

ANADOLUBANK’TAN İZMİR BAYINDIRLIK’TA KAÇIRILMAYACAK SATILIK ZEYTİNLİK İLANI!

Anadolubank, anlaşmalı olduğu Intengo isimli yasal ihale platformu aracılığı ile İzmir ilinin Bayındırlık ilçesinde bulunan bir zeytinlik alanı satışa çıkardığını duyurdu. 16 bin 617 metrekarelik kullanım alanına sahip olan zeytinlik alan için düzenlenen ihalenin başlangıç bedeli 520 bin TL, ihale katılım bedeli ise 24 bin 544 TL olarak açıklandı.

ANADOLUBANK’TAN İZMİR TORBALI’DA SATILIK 3+1 DAİRE İLANI!

Anadolubank anlaşmasının bulunduğu yasal ihale platformu olan Intengo aracılığı ile yeni bir ihale daha düzenlediğini duyurdu. Bu sefer İzmir ilinde bulunan bir daire için yeni bir ihale düzenlendiğini belirten bank, ilgili ayrıntıları paylaştı.

Anadolubank’ın Intengo aracılığı ile düzenlemiş olduğu ikinci ihaleye konu olan 3+1 dairenin kullanım alanı 120 metrekare olarak açıklandı. Banka, kat kaloriferi bulunan dairenin başlangıç bedelini 1 milyon 150 bin TL, yatırılması gereken teminat bedelini ise 54 bin 280 TL olarak bildirdi.

ANADOLUBANK INTENGO İLANLARINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Anadolubank’ın Intengo platformu aracılığı ile satışa sunmuş olduğu gayrimenkullerden birisine sahip olabilmek için öncelikle bankanın ilgili gayrimenkul için belirlemiş olduğu teminat bedelinin yatırılması gerekmektedir. Söz konusu teminat bedelinin banka hesabına yatırılmasının ardından ise banka ile gayrimenkul satış sözleşmesinin imzalanması ve bankadan Intengo giriş bilgilerinin alınması gerekmektedir.

Anadolubank tarafından iletilen Intengo giriş bilgileri ile sisteme giriş yapılmasının ardından, teminat bedeli yatırılmış olan gayrimenkul için online olarak fiyat teklifi verilebilmektedir.