Ekonomi

Bankadan kaçırılmayacak kredi fırsatı açıklaması: 30 bin TL’ye kadar 6 ay ödemesiz nakit para desteği!

Corona virüsü salgını sürecinde ve normalleşme döneminde çeşitli kredi destekleri ile vatandaşı rahatlatan Halkbank yeni kredi fırsatını duyurdu. Bankadan elde edilen bilgiye göre ‘Sosyal Hayatı Destek Paketi’ kapsamında vatandaşlara 30 bin TL’ye kadar 6 ay ödemesiz nakit para desteği sağlanacak.

Kamu bankaları hem corona virüsü salgını sürecinde hem de normalleşme döneminde vatandaşlara çeşitli kredi destekleri sağladılar. Halk Bankası ‘Sosyal Hayatı Destek Paketi’ kapsamında kredi fırsatını duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamada krediye ilişkin olarak, “Küresel pademiden normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması ile birlikte; müşterilerimizin mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. ihtiyaçlarınızın karşılanmasının amacıyla aylık %0,55’ten başlayan faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 60 aya varan vade seçenekleriyle 30.000 TL’ye kadar Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi hizmete sunulmuştur.” İfadeleri kullanıldı.

Banka tarafından yapılan açıklamada anlaşmalı olmayan firmalar ile de %0,82 faiz oranıyla kredinin kullanılabileceği belirtildi.
6 ay geri ödemesiz kredinin ödeme tablosu ise şöyle:

Nasıl başvurulur?

Başvuruları online yada şube üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.