Ekonomi

Bankadan arkadaşlarını getirene 225 TL hediye duyurusu!

Bankalar müşterileri için çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. TEB Bankası resmi internet sayfası üzerinden kampanya açıklamasında bulundu. Dev banka tarafından yapılan açıklamada,3 arkadaşını CEPTETEB Kredi Kartıyla tanıştıranlara 225 TL’lik indirim çeki verileceği bildirildi.

TEB Bankasını arkadaşını getiren müşterilere hediye çeki verecek. Konu hakkında acıkmada bulunan banka, “CEPTETEB’li olmayan arkadaşını CEPTETEB Kredi Kartıyla tanıştır, 75 TL’lik Migros Sanal Market indirim çekini kazan. 3 arkadaşını tanıştır, toplam 225 TL’lik indirim çeki kazan” ifadelerini kullandı. Hediye çekinin son kullanım tarihi 31 Aralık 2021 23:59 olarak açıklandı.

CEPTETEB Kredi Kartı Kampanyası

Hediye çeki almaya hak kazanmak için en az 1 arkadaşını kendi davet kodunla CEPTETEB Kredi Kart sahibi yapman gerekmektedir.

Davet ettiğin arkadaşının CEPTETEB’li olmaması gerekmektedir.

Davet kodunu CEPTETEB İnternet Şube’si veya CEPTETEB Mobil Uygulaması’na giriş yaparak kampanyalar sayfasından alabilirsin.

CEPTETEB İnternet Şubesi veya CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan almış olduğun davet kodunu, CEPTETEB Kredi Kartı sahibi yapmak istediğin arkadaşlarınla paylaştıktan sonra, davet kodunu paylaştığın kişilerin başvuru formunu doldururken ilk adımdaki “davet kodu “alanına bu kodu girmeleri gerekmektedir.

Davet kodunla başvuru formu dolduranların belirtmiş olduğu adrese gidilip hesap kartı teslim edilip hesabı açıldığında arkadaşın CEPTETEB’li ve CEPTETEB Kredi Kartı sahibi olacaktır.

Her edinimde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. En az 1 edinim tamamlandığında da sana Migros Sanal Market’te geçerli olan 75 TL değerindeki hediye kodun SMS olarak göndereceğiz. Bir kişi en fazla 3 edinim yapabilir ve toplamda 225 TL değerinde hediye çeki kazanabilir.

İndirim kodunu kullanabilmek için Migros Sanal Market web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden kullanıcı girişi yapman gerekiyor.

Hediye çekin, alışverişinde 75 TL indirim sağlar. İndirimden faydalanabilmek için minimum 75 TL tutarında alışveriş sepeti oluşturulması gereklidir. Örneğin 105 TL’lik bir alışveriş sepeti oluşturup hediye kodunu kullandığında 75TL’si hediye kodundan karşılanacak, 30 TL’si ise seçtiğin ödeme yöntemiyle senden tahsil edilecek.
Ödeme sayfasında “İndirim Çeklerim” alanına indirim kodu girildikten sonra “Kullan” kısmından aktif hale getirmeyi unutma. Aksi takdirde indirim kodu geçerli olmayacak :(

Edinim sonrası bilgi SMS gönderimleri bir güne kadar gecikmeli olabilir.