EkonomiGündem

Banka müşterisi olanlara 200 TL hediye edecek: Duyuru yapıldı!

Bankalardan birçok fırsat ve kampanyalar duyurulmaya devam ediyor. QNB Finansbank tarafından bir kampanya açıklaması geldi. Banka, birçok kategoride başlattığı kampanyasına her ay belirli dönemlerde yenisini ekliyor. Buna göre, günler öncesinden duyurulan kampanyanın 3 gün süresi kaldı. QNB Finansbank, 3 gün sonra sona erecek kampanyasının tüm detaylarını bildirdi.

QNB Finansbank tarafından kampanya açıklaması geldi. Bankadan alınan bilgilere göre, 31 Mayıs’a kadar QNB Mobil’den müşteri olanlara özel 200 TL ParaPuan kazanılacak. Öte yandan vadesiz hesap üzerinden veya CardFinans ve QNB First logolu kredi kartınızla, 1 – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında verilecek ilk yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 100 TL, ek verilecek talimat başına 50 TL, toplamda 200 TL ParaPuan kazanılacak.

QNB FİNANSBANK KAMPANYA KATILIM DETAYLARI VE KOŞULLARI;

Kampanyadan 1-31 Mayıs tarihleri arasında QNB Mobil’den uzaktan müşteri olma başvurusunda bulunup, bu dönemde QNB Mobil’den müşterimiz olanlar yararlanabilir.

Kampanya 1-31 Mayıs tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

Vereceğiniz ilk yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 100 TL olmak üzere, ek olarak vereceğiniz her yeni otomatik ödeme talimatı başına 50 TL, toplamda en fazla 200 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturaların 31 Ekim 2023 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 30 Kasım 2023 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan ParaPuan tutarı kredi kartı ekstrenize borç olarak kaydedilecektir.

Hesaptan verilen talimatlar için 30 Haziran 2023 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan ParaPuan 1-15 Temmuz 2023 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına, kredi kartından verilen talimatlar için kazanılan ödül faturanın ödendiği ayın son iş günü, CardFinans veya QNB First logolu kredi kartınıza yüklenecektir.

Kazanılan ödül faturanın ödendiği ayın son iş günü, CardFinans veya QNB First logolu kredi kartınıza yüklenecektir.

Ödeme tarihinde kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir.

Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.

QNB Finansbank Şubelerinden, Çağrı Merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığından otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.

Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 200 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.