EkonomiGündem

Banka iPhone 12 hediye edeceğini duyurdu: Son başvuru 31 Mart!

Bankalar yaptıkları birbirinden çekici kampanyalar ile sık sık gündeme geliyorlar. Son olarak kampanya duyurusunda bulunan bir banka iPhone 12 hediye edeceğini açıkladı. Banka tarafından yapılan kampanya açıklamasında, “1 Mart-31 Mart 2021 tarihleri arasında cep telefonu numaranı ya da diğer Kolay Adres bilgilerini hesabınla eşleştir, hem para transferlerini IBAN göndermene gerek kalmadan kolayca tamamla hem de 3 adet iPhone 12’den birini kazanma şansı yakala” ifadeleri kullanıldı.

QNB Finansbank resmi internet sayfası üzerinden yeni kampanyasını duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamada cep telefonu numarası yada diğer Kolay Adres bilgilerini hesabınla eşleştirenlere 3 adet iPhone 12’den birini kazanma şartı vereceğini açıkladı.

Banka tarafından düzenlenen kampanyanın detayları ise şöyle:

Kampanya 01.03.2021 (Saat:11:00) – 31.03.2021 (Saat:23.59) tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, QNB Finansbank Şubelerinden veya QNB Finansbank İnternet Bankacılığı ya da Cep Şubesine giriş yaparak “Hesaplar” menüsünde yer alan “Kolay Adres Ekleme” adımından, ‘Kolay Adres’ kaydı yapan QNB Finansbank bireysel müşterilerine 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Çekiliş, 06.04.2021 tarihinde saat:13.00’de QNB Finansbank A.Ş. Toplantı Salonu-Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 Şişli/İSTANBUL adresinde halka açık olarak yapılacaktır.

Çekiliş sonucunda; 10.999,00 TL değerinde 3 adet iPhone-12 64GB, (Hat ve kart hariçtir) verilecektir.
Çekiliş sonuçları 12.04.2021 tarihinde Birgün Gazetesi’nde ve www.kimkazandi.com internet sitesinde yayınlanacaktır.

Kampanyaya sadece bireysel müşterilere yöneliktir ve kampanya süresi boyunca katılım her bireysel müşteri için 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Kampanya süresi içinde Kolay Adres kaydını iptal etmiş veya başka bankaya taşımış kişilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Enpara.com’a ait hesaplar kampanya kapsamı dışındadır.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

Çekilişe katılan tüm müşterilerimiz bu şartları kabul etmiş sayılır.