Ekonomi

Banka elektrikli scooter ve elektrikli bisiklet hediye edecek: Herkes şubeye gitmeden başvurabilir!

Banka yaptığı yazılı açıklama ile duyuruda bulundu. Yapılan açıklamaya göre, elektrikli scooter ve elektrikli bisiklet hediye edilecek. Herkes başvurusunu şubeye gitmeden yapabilecek. Kampanya için son tarih 31 Ekim olarak açıklandı.

Garanti BBVA yeni kampanyasını duyurdu. Dev banka, Garanti BBVA Mobil ‘den müşteri olanlara çekilişle elektrikli scooter ve elektrikli bisiklet kazanma şansı verecek. 1 Ekim tarihinde başlayan kampanya 31 Ekim’de sona erecek.

Banka kampanya koşullarında şu ifadeler yer aldı:


Bu kampanya T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 22.09.2022 tarihli ve E-40453693-255.01.02-24891 sayılı izni ile 01.10.2022 (Saat:00.01)-31.10.2022 (Saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Çekiliş 18.11.2022 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde IOS veya Android işletim sistemli telefonlarına Garanti BBVA Mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirip, uygulama üzerinden Garanti BBVA temassız bireysel müşterisi olanlara 1 çekiliş hakkı, bireysel müşteri olduktan sonra 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı verdiklerinde ekstra 1 çekiliş hakkı, yeni kredi Kartı başvurusu yaptıklarında ekstra 1 çekiliş hakkı daha kazanacaklardır.

Çekilişte, 10 kişiye Rks Form x Elektrikli Şarjlı Lityum Bataryalı Akülü Katlanabilir Bisiklet 10.4AH (birim değeri: ₺12.795,84) ve 10 kişiye Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Elektrikli Scooter (birim değeri: ₺10.751,04) ikramiyesi verilecektir.

Kampanyaya katılım her yeni müşteri için 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya tarihleri arasında otomatik ödeme talimatını iptal eden katılımcıların bu işleme ait çekiliş hakları da iptal edilecektir.

Çekiliş sonuçları 23.11.2022 tarihinde Türkiye Gazetesi’nde yayınlanacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil talihlilerin 08.12.2022, yedek talihlilerin ise 23.12.2022 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez.

Kampanya Garanti BBVA bireysel müşterine yöneliktir ve sadece Garanti BBVA Mobil uygulamasından yeni müşteri olanlar katılabilir. Şubelerden yapılan başvurular kampanyaya dahil değildir. T.Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibari ile teknik inceleme sonucunda T.Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

*Görseller temsilidir.