Ekonomi

Banka duyurdu: Tavsiye edene bin TL ödül veriliyor!

Bankalar yeni kampanya duyurularında bulunuyorlar. Enpara.com POS’u tavsiye eden müşterilerine bin TL’ye kadar ödül veriyor. Konuya ilişkin kampanya açıklamasında, “Tavsiyelerinizle Enpara.com POS kullanmaya başlayan her bir işletme için size 100 TL ödül verirken, onları da POS ve diğer bankacılık masraflarından kurtarıyoruz. Tanıdığınız işletmelerle sadece bir başvuru linki paylaşarak toplam 1.000 TL’ye kadar ödül kazanabilirsiniz.” İfadeleri kullanıldı.

Dijital bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden enpara.com kampanya duyurusunda bulundu. Yapılan açıklamaya göre, enpara.com POS kullanmaya başlayan her bir işletme için müşteriye 100 TL ödül verilecek. POS kullanan işletmeler için ise aidat, ücret, bloke gibi durumlar söz konusu değil. Enpara.com tek çekim komisyon oranı ise %1,78 olarak belirlendi.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

Cep şubemizin “Bizi tavsiye edin” adımına girmeniz ve “Tanıdığım işletmelere (Enpara.com POS için)” seçeneğini seçmeniz,

Açılan ekranda yer alan ve size özel olarak oluşturulan Enpara.com POS başvuru linkini “Paylaş” butonunu kullanarak WhatsApp, SMS veya e-posta yoluyla tanıdığınız işletme sahipleri/yetkilileri ile paylaşmanız,

İlgili işletme sahibinin/yetkilisinin gönderdiğiniz linki kullanarak başvuru yapması, başvurunun onaylanması durumunda yapılacak POS kurulumu sonrasındaki ilk bir ay içinde Enpara.com POS üzerinden en az üç satış işlemi gerçekleştirilmesi yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız ödül tutarı, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.