Ekonomi

Banka duyurdu: Kredi kartına başvuranlara 100 TL hediye edilecek!

Bankalar müşterileri kendi şubelerine çekmek için çeşitli kampanya duyurularında bulunuyorlar. TEB Bankası resmi internet sayfası üzerinden yaptığı açıklama ile sevindirici bir duyuruda bulundu. Banka açıklamasında, kredi kartına başvuranlara ilk harcamalarına özel 100 TL hediye edileceğini bildirdi.

TEB Bankası kredi kartı kampanyası başlattı. Banka kredi kartına başvuru yapanlara ilk harcamalarında 100 TL Bonus hediye edileceğini bildirdi. Kampanya açıklamasında, “Başvurunun onaylanması ve Kredi Kartı’nın sana teslim edilmesinden sonraki 1 ay içerisinde tek seferde yapacağın ilk 150 TL ve üzeri harcamanda 100 TL Bonus anında kartına yüklenir.” İfadeleri kullanıldı.

Kampanya detayları:

TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya; 16 Temmuz 2021 itibarıyla cepteteb.com.tr, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan yapılan Kredi Kartı başvuruları için geçerlidir.

16 Temmuz 2021 itibarıyla CEPTETEB’den ilk kez Kredi Kartı alan kişiler kampanyadan yararlanabilecektir.
16 Temmuz 2021 tarihi öncesi TEB’e ait açık kredi kartı olan ve yeni kart başvuru tarihi öncesi 3 ay içerisinde kartını iptal ettirmiş müşterilerimiz kampanyaya dahil değildir.

Nakit avans çekim tutarları harcamalara dahil değildir.

Bankamız personeli kampanyaya dahil değildir.

100 TL Bonus kazanabilmek için yeni oluşturulan kredi kartın ile ilk 30 gün içerisinde tek seferde 150 TL ve üzeri harcama yapman gerekmektedir. Kazanılacak Bonus ilk alışverişten sonra kredi kartına otomatik olarak anında yansıtılacaktır.

100 TL Bonus için kullanım süresi yükleme tarihinden sonraki ilk 1 ay olacaktır. Kullanılmayan Bonuslar geri alınacaktır.

Kampanyadan kazanılabilecek Bonus tutarı en fazla 100 TL’dir.

Sade Kart, ticari kartlar, banka kartları, sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecektir.

Kredi kart ücreti kartınızı aldıktan 12 ay sonra ekstrenize yansıtılacaktır.