Ekonomi

Banka çıldırdı, müşteri olanlara ücretsiz olarak verilecek: Sanal gerçeklik gözlüğü duyurusu yapıldı!

Özel bir banka flaş bir kampanya başlattı. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, 3-31 Ağustos tarihleri arasında müşteri olanlara ücretsiz olarak verilecek. Konu ile ilgili yazılı açıklama yapan banka, Oculus VR Gözlük verilecek olan müşterilerin çekiliş ile belirleneceğini bildirdi.

Bankalar müşteri sayısını arttırmak için çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. Garanti BBVA internet sitesi üzerinden yeni bir kampanya duyurusunda bulundu. Yapılan açıklamada, 3-31 Ağustos tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil ile şubeye gitmeden müşteri olan yirmi (20) kişinin, çekilişle Oculus VR Gözlük kazanma şansı yakalayacağı belirtildi.


Kampanya Detayları:

Bu kampanya Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 28.07.2022 tarihli ve E-40453693-255.01.02-22859 sayılı izni ile 03.08.2022 (saat:00.01)-31.08.2022 (saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Çekiliş 19.09.2022 tarihinde saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde IOS veya Android işletim sistemli telefonlarına Garanti BBVA Mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirip, uygulama üzerinden Garanti BBVA temassız bireysel müşterisi olanlara 1 çekiliş hakkı, bireysel müşteri olduktan sonra 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı verdiklerinde ekstra 1 çekiliş hakkı, yeni kredi Kartı başvurusu yaptıklarında ekstra 1 çekiliş hakkı daha kazanacaklardır.

Çekilişte, 20 kişiye Oculus Quest 2 128 GB All-In-One VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü ve Cablecreation Usb 3.1 To Usb C Kablo 5 Gbps Quest Link Kablo (birim değeri: ₺8.459,60) ikramiyesi verilecektir.

Çekiliş sonuçları 22.09.2022 tarihinde Türkiye Gazetesi’nde yayınlanacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil talihlilerin 07.10.2022, yedek talihlilerin ise 22.10.2022 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez.

Kampanya Garanti BBVA bireysel müşterine yöneliktir ve sadece Garanti BBVA Mobil uygulamasından yeni müşteri olanlar katılabilir. Şubelerden yapılan başvurular kampanyaya dahil değildir. T.Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti BBVA iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibari ile teknik inceleme sonucunda T.Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
*Görseller temsilidir.