Ekonomi

Banka 100 TL hediye ettiğini duyurdu: Arkadaşı ile başvuran kazanacak!

Bankalar müşteri çekmek için çeşitli kampanya duyurularında bulunuyorlar. Yapı Kredi Bankası resmi internet sayfası üzerinden yaptığı duyuru ile 100 TL hediye edeceğini bildirdi. Kampanyadan arkadaşını World Mobil’li yapanlar faydalanabilecek. Söz konusu kampanya 1 – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerli olacak.

Yapı Kredi Bankası yeni bir kampanya duyurusunda bulundu. Özel banka tarafından yapılan açıklamada, World Mobil’den davet göndererek World Mobil’li yapılan her arkadaş için 10 toplamda 100 TL hediye edileceği bildirildi.

Kampanya açıklamasında şöyle denildi:

1 – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında World Mobil’den davet göndererek World Mobil’li yaptığınız her arkadaşınız için 10 TL, toplam 100 TL Worldpuan hediye! Üstelik World Mobil’li yaptığınız arkadaşınıza özel kampanya da World Mobil’den!

Kampanya koşulları

Kampanya 1 – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

World Mobil’den davet göndererek World Mobil’li yaptığınız her arkadaşınız için 10 TL, toplam 100 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Kampanyadan kazanım sağlanabilmesi için davet edilen kişinin kendisine gönderilen linke tıklayarak World Mobil’i yüklemesi ve uygulamaya giriş yapması gerekmektedir.

Davet eden kişinin kazandığı puanlar aynı gün içerisinde yüklenecek ve kullanılabilecektir. Puanlar süreli olup kullanılmayan puanlar kampanya bittikten 30 gün sonra geri alınacaktır. Puan yüklemesi yalnızca bireysel kredi kartına veya bireysel TLcard’a yapılacaktır. Ek kart, dijital kart ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dâhil değildir. Kazanılan Worldpuan’lar öncelikli olarak bireysel kredi kartına, açık kredi kartı bulunmaması durumunda bireysel TLcard’a yüklenecektir. Açık TLcard da bulunmuyorsa puan yüklemesi yapılmayacaktır.

Davet göndermek için World Mobil’i 3.1.9 veya daha güncel bir sürüme güncelledikten sonra Profilim>Davetlerim>Arkadaşımı Davet Et adımlarını takip ederek World Mobil linkinin paylaşılması gerekmektedir.

Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
Arkadaşımı Davet Et menüsü üzerinden davet edilen kişi World Mobil’e daha önce hiç giriş yapmamış veya son 1 senedir giriş yapmamış ise davet linkine tıklayarak uygulamayı indirip giriş yaptığında kendisine World Mobil’de toplam 100 TL Worldpuan kazanımlı kampanya tanımlanacaktır.

Davet edilen kişinin telefonunda hâlihazırda World Mobil uygulaması yüklü ise davet eden kişi kazanım sağlayamaz. Davet edilen kişi linke tıklayarak giriş yaptığında davet eden kişiye tanımlı aktif bir kampanya yoksa kazanım olmaz. Davet edilen kişi uygulamayı yükledikten sonra giriş yapmazsa davet eden kişi kazanım sağlayamaz. Davet edilen kişinin yapıkredi.com.tr sitesine yönlendirme yapan veya tarayıcıya kopyalanarak açılan link üzerinden uygulamayı yüklediği durumda kazanım olmaz. Davet edilen kişi World Mobil’e daha önce hiç giriş yapmamış veya son 1 senedir giriş yapmamış ise daveti gönderen kişiye Worldpuan yüklemesi yapılacaktır. Davet edilen kişi World Mobil’e son 1 sene içinde giriş yapmamış olsa bile “Beni Hatırla”sı mevcutsa davet eden kişi puan kazanamayacaktır.