Genel

Balık avlamak isterken timsah saldırdı!

Avustralya’da yaşanan feci olayda, 54 yaşındaki Craig Dickmann adlı bir vatandaş, oltasını nehire attığı anlarda timsah saldırısına uğradı.Bölgedeki bir nehire avlanmak için giden talihsiz adam, oltasını attıktan sonra kalçasında hissetiği acı ile neye uğradığını şaşırdı.

Kayaların üzerine düşen ve belli bir müddet timsahla boğuşmak zorunda kalan Dickmann, boş parmaklarını timsahın gözüne doğru bastırarak hayvanı uzaklaştırmayı başardı. Ancak tekrar saldıran timsah bu sefer Dickmann’in elini ısırdı. Bileğinden parmağına kadar tüm derisi soyulan adam timsahtan kaçmayı başardı.

Hastanede gazetecilere olayı anlatan Craig Dickmann, “Her şey sandığınızdan çok daha hızlı bir şekilde oldu. Sanırım timsahın beni ısırdığı zaman çıkardığı sesi ömrüm boyunca unutmayacağım. Timsah saldırdığı zaman üzerimde yuvarlanıyordu. Kayalıkların üzerine düştüm. Ondan kurtulmak için baş parmaklarımı gözlerine soktum ve sert bir şekilde bastırdım. Bu sürüngenin zayıf bir noktası yok. Tıpkı bir tank gibiydi.” diye konuştu.

Bir cevap yazın