EğitimGündem

Bakan Selçuk’tan okulların açılmasıyla ilgili önemli açıklama!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından okulların açılmasına ilişkin bir paylaşımda bulundu. Bakan Selçuk, okulların açılmasıyla ilgili olarak, ''Şimdi tüm hazırlıkları titizlikle yapmaya ve okulları zamanında açmaya odaklanmalıyız. Öğretmenlerimiz, okul yöneticilerimiz ve velilerimizle birlikte" ifadelerini kullandı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından okulların açılmasına ilişkin bir açıklamada bulundu. Bakan Selçuk, okulların açılmasıyla ilgili olarak ”Şimdi tüm hazırlıkları titizlikle yapmaya ve okulları zamanında açmaya odaklanmalıyız. Öğretmenlerimiz, okul yöneticilerimiz ve velilerimizle birlikte” ifadelerini kullandı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Haftalardır “Okulları birlikte açacağız” çağrımıza katılan ve sorumluluk alan herkese teşekkür ederim. Şimdi tüm hazırlıkları titizlikle yapmaya ve okulları zamanında açmaya odaklanmalıyız. Öğretmenlerimiz, okul yöneticilerimiz ve velilerimizle birlikte” ifadelerini kullandı.