Gündem

Bakan Koca’dan sokağa çıkma yasağıyla ilgili yeni açıklama!

Koronavirüsün tırmanışa geçmesi üzerine salgının yayılımını engellemek için yeni uygulamalar hayata geçirildi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili yeni bir paylaşımda bulundu. Bakan Koca, ''Değerli büyüklerimiz. 10.00-13.00 arası evde olmak yerine, dışarıda olmayı tercih etmişseniz, kurallara eskisiyle kıyaslanmayacak kadar çok dikkat edin.'' dedi. 

Türkiye’de koronavirüsün vakalarının tırmanışa geçmesi üzerine salgının yayılımını engellemek için yeni uygulamalar hayata geçirildi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili yeni bir paylaşımda bulundu. Bakan Koca, ”Değerli büyüklerimiz. 10.00-13.00 arası evde olmak yerine, dışarıda olmayı tercih etmişseniz, kurallara eskisiyle kıyaslanmayacak kadar çok dikkat edin.” dedi.

BAKAN KOCA’NIN AÇIKLAMASI;

Bakan Koca Twitter hesabından yaptığı paylaşımında, ”Değerli büyüklerimiz. 10.00-13.00 arası evde olmak yerine, dışarıda olmayı tercih etmişseniz, kurallara eskisiyle kıyaslanmayacak kadar çok dikkat edin. Dışarıda 3 saat yerine, daha az zaman geçirirseniz bu sizin için daha iyi. (Büyüklerimize telefon edelim, MESAJ YERİNİ BULSUN.)” ifadelerine yer verdi.