Gündem

Bakan Koca’dan okulların açılmasıyla ilgili önemli açıklama!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından okulların açılmasıyla ilgili bir paylaşımda bulundu. Bakan Koca'nın koronavirüs nedeniyle yüz yüze eğitimin 21 Eylül'de başlamasına ilişkin yaptığı açıklamada, ''Bu virüs size de bulaşabiliyor. Sizden bir büyüğünüze geçtiğinde onun sağlığını bozuyor. Kurallara uyun. Uymayanları, okulumdan oluyorum diyerek uyarın.'' diyerek öğrencileri uyardı. 

Ülkemizde koronavirüs vakalarının artması nedeniyle önlemler kapsamında yüz yüze eğitim 21 Eylül tarihinde başlayacak. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından okulların açılmasıyla ilgili bir paylaşımda bulundu. Bakan Koca’nın koronavirüs nedeniyle yüz yüze eğitimin 21 Eylül’de başlamasına ilişkin yaptığı açıklamada, ”Bu virüs size de bulaşabiliyor. Sizden bir büyüğünüze geçtiğinde onun sağlığını bozuyor. Kurallara uyun. Uymayanları, okulumdan oluyorum diyerek uyarın.” diyerek öğrencileri uyardı.

‘OKULUMDAN OLURUM DİYEREK UYARIN’

Bakan Koca öğrencilere ilişkin yaptığı paylaşımda, ”SEVGİLİ ÇOCUKLAR VE GENÇLER. Okullar, önce uzaktan eğitimle açılacak. Yüz yüze eğitim, 21 Eylülde. Sebebi, Koronavirüs salgını. Bu virüs size de bulaşabiliyor. Sizden bir büyüğünüze geçtiğinde onun sağlığını bozuyor. Kurallara uyun. Uymayanları, okulumdan oluyorum diyerek uyarın.” ifadelerini kullandı.