GündemMagazin

Bakan Koca uyarmıştı! Acun Ilıcalı’dan Bakan Koca’ya yanıt!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Survivor 2020 final programında oluşan yoğunluğu Twitter hesabından paylaşarak uyarıda bulunmuştu. Acun Ilıcalı, Bakan Koca'nın bu paylaşımına sosyal medya hesabından yanıt verdi. Ilıcalı paylaşımında, "Sayın Bakanım, canlı yayında istenmeden oluşan bir durum oldu. Bundan sonra dikkat edeceğimizden şüpheniz olmasın" dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından Survivor 2020 final programından görüntüler paylaşarak uyarıda bulunarak, “Tedbirlere uymayan hayranlarla ünlüler, gözden biraz izole olmalı.” ifadesini kullandı. Acun Ilıcalı’dan Bakan Koca’ya cevap geldi. Ilıcalı paylaşımında, “Sayın Bakanım, canlı yayında istenmeden oluşan bir durum oldu. Bundan sonra dikkat edeceğimizden şüpheniz olmasın” dedi.

BAKAN KOCA UYARMIŞTI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından “SURVIVOR 2020 FİNAL programında, COVID-19 tedbirlerine uyulmaması tepkilere yol açtı. Tepkiler haklı. Düğün yeri, pazar yeri, dolmuş yeri uyarılarına show amaçlı ortamlar çok daha fazla dâhil. Tedbirlere uymayan hayranlarla ünlüler, gözden biraz izole olmalı.” ifadelerini paylaştı.

ACUN ILICALI’DAN PAYLAŞIM

Acun Ilıcalı, Bakan Koca’nın bu mesajına, “Sayın Bakanım, canlı yayında istenmeden oluşan bir durum oldu. Bundan sonra dikkat edeceğimizden şüpheniz olmasın” diye yanıt verdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu