Gündem

Bakan Koca duyurdu! Bugün değişti

Alınan son dakika bilgisine göre Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 2 Ocak 2021 koronavirüs tablosunu açıkladı. Bakan Koca “Bugün tespit edilen 1.713 yeni hastamız var. Ağır hasta sayımızdaki düşüş devam ediyor. Kayıplarımızın daha da azalması en büyük beklentimiz. Aşılama programından başarıyla netice alana kadar tedbirlere ısrarla uymalıyız. Birlikte hareket edersek güçlüyüz.’ ifadelerini kullandı.

TOPLAM CAN KAYBI 21 BİN 295’E YÜKSELDİ

Sağlık Bakanlığı, son 24 saatte 202 kişinin koronavirüsten hayatını kaybettiğini, 11 bin 180 yeni vaka sayısının olduğu açıkladı. Sağlık Bakanlığının Covid-19 bilgilendirme sayfasında Türkiye’nin güncel korona virüs tablosu kamuoyuyla paylaşıldı. Tabloya göre son 24 saatte 202 kişi korona virüsten hayatını kaybetti, toplam can kaybı 21 bin 295’e yükseldi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ‘Bugün tespit edilen 1.713 yeni hastamız var. Ağır hasta sayımızdaki düşüş devam ediyor. Kayıplarımızın daha da azalması en büyük beklentimiz. Aşılama programından başarıyla netice alana kadar tedbirlere ısrarla uymalıyız. Birlikte hareket edersek güçlüyüz.’ ifadelerini kullandı. İşte günlük hasta, vaka ve vefat sayısı…