Gündem

Bakan Koca ağır hasta sayısını açıkladı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabı Twitter'dan  takipçilerine seslendi. Bakan Koca "Virüsten kendimizi korumamız, zor değildir. Kuralları belli olduğu için, kolaydır. Zor olan nedir? Zor olan, başta tedbir almak yerine, virüsle, hastalığa yakalandıktan sonra mücadele etmektir. Şu an, bunun ne kadar zor olduğunu yakından bilen 647 ağır hastamız var." ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabı Twitter’dan takipçilerine uyarılarda bulunmaya son hızla devam ederken yaptığı açıklamada 647 ağır hastanın olduğunu bildirdi.

“YANITIM YARIM SAAT SONRA”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Virüsten kendimizi korumamız, zor değildir. Kuralları belli olduğu için, kolaydır. Zor olan nedir? Birlikte düşünelim. Benim yanıtım, yarım saat sonra.” dedi.

Bakan Koca yaptığı yeni açıklamada, “ZOR OLAN, başta tedbir almak yerine, virüsle, hastalığa yakalandıktan sonra mücadele etmektir. Şu an, bunun ne kadar zor olduğunu yakından bilen 647 ağır hastamız var.” dedi.