Gündem

Bakan Çavuşoğlu’dan Acun Ilıcalı’ya teşekkür!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu sosyal medya hesabı Twitter'dan Dominik Cumhuriyeti'ne getirmek için kendi uçağını gönderen Acun Ilıcalı'ya teşekkür etti. Bakan Çavuşoğlu, "Cayman Adaları ve Havana'da bulunan vatandaşlarımızı Dominik Cumhuriyeti'ne getirmek için kendi uçağını gönderen Acun Ilıcalı'ya çok teşekkür ediyoruz." ifadelerinde bulundu.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cayman Adaları ve Havana’da bulunan Türk vatandaşlarını kendi uçağı ile Dominik’e getiren Acun Ilıcalıya sosyal medya hesabı Twitter’dan teşekkür etti.

SOSYAL MEDYADAN TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ

Bakan Çavuşoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Karayipler bölgesinde farklı ülkelerde bulunan Türk vatandaşlarını tahliye eden uçağın, Dominik Cumhuriyeti’nden havalandığını duyurdu.

Çavuşoğlu açıklamasında şunları kaydetti. “Karayipler bölgesinde farklı ülkelerde bulunan vatandaşlarımızı ve dost, kardeş komşu ülke vatandaşlarını tahliye eden uçağımız Dominik Cumhuriyeti’nden havalandı.

Cayman Adaları ve Havana’da bulunan vatandaşlarımızı Dominik Cumhuriyeti’ne getirmek için kendi uçağını gönderen Acun Ilıcalı’ya çok teşekkür ediyoruz. Uçakta bulunan,154 vatandaşımız ile birlikte 1 Azerbaycan, 42 Macaristan, 28 Romanya ve 1 Tunus vatandaşlarını ülkemize getiriyoruz.”