Magazin

Babil dizisinde duygusal sahne! "Baba ölünce ne oluyor?"

Star Tv ekranlarında yeni başlayan ve ilk bölümüyle sosyal medyada gündeme oturan Babil dizisinin 2. bölüm fragmanında Deniz’in babası İrfan’a orduğu soru çok konuşulacak. Fragmanda Deniz’in babasına “Baba ölünce ne oluyor?” diye sorması izleyenleri derinden etkileyecek.

BİNLERCE YORUM GELDİ
Öte yandan, başrollerinde Halit Ergenç, Nur Fettahoğlu ve Birce Akalay gibi birçok tecrübeli ismin yer aldığı Babil dizisi, yayınlandığı saatlerde sosyal medyayı da salladı. Sosyal medya kullanıcıları, “Babil” etiketi altında binlerce paylaşım yaparak, diziyi Twitter dünya gündeminde birinci sıraya kadar taşıdılar.

BABİL’İN İLK BÖLÜMÜNDE NE OLDU?
İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur.

Kapılar birer birer yüzüne kapanırken, karısı Eda’nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen’den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı Büyük aşkı İlay’ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman’ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak, ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır.

OYUNCU KADROSU
Halit Ergenç (İrfan), Aslı Enver (Ayşe), Ozan Güven (Egemen), Birce Akalay (İlay), Nur Fettahoğlu (Eda), Mesut Akusta (Süleyman), Deniz (Beren Kasımoğulları)

Bir cevap yazın