Kültür Sanat

‘Baba Parası’ filmine İzmir’de özel gala yapıldı!

İzmir Optimum Alışveriş Merkezinde Baba Parası filmi için özel gala düzenlendi. 1 saat öncesinde gala alanını dolduran seyirciler oyuncuları gördükleri an heyecanla telefon kameralarına sarıldılar. Galaya katılan başrol oyuncuları ise yaptıkları söyleşinin ardından sevenleriyle tek tek fotoğraf çektirdiler.

Ahmet Kural:” İzmir’i çok seviyoruz.”

Filmin başrol oyuncusu Ahmet Kural yaptığı söyleşi de “Yeni yıla güzel bir komedi filmiyle başlamak ve seyircimizin de buna güzel bir tepki vermesi bizim için de çok güzel bir durum oldu. Çok mutluyuz, buraya her geldiğimizde böyle yoğun bir ilgiyle karşılaşıyoruz. İzmir’i çok seviyoruz, gördüğümüz kalabalık bizi çok mutlu etti. İnşallah fazla fazla gülerler. Filmde Kıbrıslı Selim karakterinin yanı sıra annesini de oynuyorum. O karakteri kısa bir süre filmde görüyoruz. Onu da ben canlandırmak istedim ve çok da güzel oldu, çok tatlı bir kadın oldum” açıklamasında bulundu.

Murat Cemcir: “Filmde canlandırdığım karakteri çok sevdim.”

Filmde Niyazi karakterini canlandıran Murat Cemcir ise “”Filmde oynadığım Niyazi karakteri şu ana kadarki oynadığım en çok sevdiğim karakterlerden biri oldu. Filmde ayrıca hem Niyazi’nin babasını hem de Karun’un oğlunu oynadım. Benim için çok değişik bir tecrübe oldu. 80 yaşında bir adamı oynamak ve ağır bir plastik makyajla çalışmak çok zor oldu. Bütün İzmirlileri ve herkesi şubat tatilinde sinemalara bekliyoruz. Sizi çok seviyoruz ve sizin bizi ne kadar çok sevdiğinizi iyi bildiğimiz için özellikle bu defa İzmir’e iki gün ayırdık. İnşallah bir dahaki filmde üç gün ayıracağız, iyi seyirler” dedi.

Yağmur Tanrısevsin: “Bu ekiple çalıştığım için şanslıyım.”

Filmin kadın başrolü Yağmur Tanrısevsin filmle ilgili düşüncelerini “Çok güzel bir kadroyla, çok güzel ekiple çalıştık. Çekim süreci inanılmaz güzel geçti. Hala heyecanlıyız, bu ekiple çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.” Şeklinde ifade etti.

Komedi ile aksiyonu bir arada veren filmde babalarından bir milyar dolarlık şaşırtıcı bir miras kalan kardeşlerin ve annelerinin mücadelesi anlatılıyor.

Bir cevap yazın