Ekonomi

Aylık 2 bin TL ödeme ile Renault Yeni CLIO sıfır araç satılıyor!

Renault 30 Nisan’a kadar geçerli yeni kampanyasını duyurdu. Yapılan açıklamada aylık 2.000 TL taksit fırsatıyla Yeni CLIO’nun satışına çıkıldığı bildirildi. İşte Renault Yeni CLIO kampanyasının detayları

Araba satın almak isteyenler için Renault yeni kampanyasını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre 2021 model yılı Yeni CLIO Joy 1.0 Sce 65 bg otomobil sahibi olmak isteyenlerin aylık 1.970 TL ödeme yapması yeterli olacak. Stoklarla sınırlı araç için ve 30 Nisan 2021 tarihine kadar uygulanacak olan kampanyadan faydalanmak isteyenlerin katılımcı yetkili satıcılara başvurması gerekiyor.

Renault Yeni CLIO kampanya açıklaması:

Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya, sınırlı sayıdaki 2021 model yılı Yeni CLIO Joy 1.0 Sce 65 bg otomobilin perakende satın alımında 153.900 TL’lik fiyat ile geçerlidir. Kampanya kapsamında, 104.900 TL peşinat, 49.000 TL kredi, 36 ay vade ve %1,59 faiz oranı seçeneği ile oluşan aylık ödeme tutarı 1.970 TL’dir.

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Kredi Koruma Sigortasıyla (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Taşıt kredilerinin maksimum kredilendirme oranı, bireysel ve ticari müşteriye göre değişiklik göstermektedir.

Yeni CLIO’nun ortalama CO2 salımı 111 – 113 g/km; yakıt tüketimi 4,9 – 5,0 l/100km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Temsili model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir.