Aydın Haberleri

Aydın’da yolcu otobüsü kaza yaptı!

Aydın'da yolcu kaza yaptı. Otobüsün şoförünün uyuması sonucu yoldan çıktığı iddia edilen yolcu otobüsü şarampolde durabildi. Meydana gelen kaza sonucunda şans eseri kimse yara almadı. Büyük panik yaşayan yolcular başka bir otobüse yoluna devam etti. 

Aydın’da yolcu kaza yaptı. Otobüsün şoförünün uyuması sonucu yoldan çıktığı iddia edilen yolcu otobüsü şarampolde durabildi. Meydana gelen kaza sonucunda şans eseri kimse yara almadı. Büyük panik yaşayan yolcular başka bir otobüse yoluna devam etti.

Kaza sabah saatlerinde Kuyucak Kurtuluş mahallesi yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Diyarbakır’dan hareket edip Denizli üzerinden Aydın istikametine seyir halinde olan Fuat A. yönetimindeki 21 AR 777 plakalı yolcu otobüsü iddiaya göre şoförün uyuması sonucu yoldan çıktı.

Bir anda yoldan çıkan otobüsün şarampolde seyretmeye başlaması ile otobüste büyük panik yaşanırken otobüs önce demiryolu çakıllarına çarptı. Daha sonra raylara çarpan otobüs devrilmeden şarampolde durabildi.

Kazada yaralanan kimsenin olmaması teselli kaynağı olurken, yolcular başka bir otobüs ile yollarına devam etti. Polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu