Aydın HaberleriGündem

Aydın’da pamuk tarlasında korkunç son! O halde bulundu

Aydın’ın Söke ilçesinde acı bir olay yaşandı. Tarlasında çalışan 62 yaşındaki Halil Tunç, komşuları tarafından traktörüne yaslanmış olarak hareketsiz halde bulundu. İhbar üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Ekipler, Tunç’un hayatını kaybettiğini belirledi. Öte yandan jandarma ekipleri yaptığı incelemede, Tunç’un 43 derece olan havada kalp krizi geçirmesi sonucu yaşamını yitirdiği üzerinde durdu.

Söke’nin Güllübahçe Mahallesi’nde yaşayan evli ve 2 çocuk babası Halil Tunç, dün çalışmak için Karaağaçlar mevkiindeki pamuk tarlasına gitti. Gün boyu tarlada çalışan Tunç, öğleden sonra, komşuları tarafından traktörüne yaslanmış hareketsiz halde bulundu. İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri edildi. Sağlık ekipleri, Tunç’un yaşamını yitirdiğini belirledi.

HAVA SICAKLIĞI 43 DERECEYİ BULDU

Jandarma ekiplerinin yaptığı incelemede, vücudunda herhangi darp ve kesici delici alet yarası bulunmayan Tunç’un açıkta 43 dereceyi bulan sıcak havada çalışmaya bağlı kalp krizinden yaşamını yitirmiş olabileceği üzerinde bulunduğu bildirildi. Herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan Tunç’un cesedi, kesin ölüm nedeninin tespiti için Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.