Aydın HaberleriGündem

Aydın’da koronavirüs paniği! Banka şubesi kapatıldı

Aydın'ın Efeler ilçesinde iddialara göre, özel bir banka şubesinde müdür ve iki personelin koronavirüs testleri pozitif çıktı. Bunun üzerine banka şubesi bir süreliğine kapatıldı. Öte yandan kapatılan banka şubesinde dezenfekte ve temizlik işlemleri başlatıldı.

Koronavirüs vakaları ülke genelinde alarm verdi. Aydın’ın Efeler ilçesinde iddialara göre, özel bir banka şubesinde müdür ve iki personelin koronavirüs testleri pozitif çıktı. Bunun üzerine banka şubesi bir süreliğine kapatıldı. Öte yandan kapatılan banka şubesinde dezenfekte ve temizlik işlemleri başlatıldı.

Edinilen bilgiye göre, Efeler ilçesi İzmir Bulvarı üzerinde bulunan özel bir bankaya ait şubede müdür ve iki personelin korona virüs testleri pozitif çıktı.

BANKA ŞUBESİ KAPATILDI

Banka şubesindeki üç personelin testlerinin pozitif çıkmasının ardından şube kapatıldı. Pozitif çıkan personelle temas halinde olan diğer çalışanların ise izolasyona alınacağı öğrenildi.

Kapatılan banka şubesinde dezenfekte ve temizlik işlemleri başlatıldı. Mesai saatleri içerisinde bankaya gelen müşteriler ise bankanın kapalı olduğunu görünce kısa süreli şaşkınlık yaşadı.