Aydın HaberleriGündem

Aydın’da korkunç olay: Evin balkonundan beton parçası düştü! Yaralılar var

Aydın’da korkunç bir olay yaşandı. Bir evin balkonundan beton parçası düştü. Düşen beton parçası nedeniyle 2 kişi yaralandı. Yaralılar, sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Öte yandan bazı vatandaşlar duruma tepki gösterdi ve binaların çok eski yapılar olduğunu belirtti.

Olay, Aydın’ın Efeler ilçesinde Güzelhisar Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzerinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, her gün binlerce kişinin gelip geçtiği Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki apartmanda bulunan bir evin balkonundan beton parça koparak kaldırımda yürüyen Y.Y. ve Y.G.’nin üzerine düştü.

2 KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI

Vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralanan iki kişi olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERDİ

Duruma tepki gösteren vatandaşlar, “Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki binaların hepsi çok eski yapılar. Aydın’ın hem yaya hem de araç trafiği yönünden en hareketli bir bölgesi. Bu olayda herhangi bir can kaybı yaşanmamış olması bundan sonra yaşanmayacağı anlamına gelmez. Buna bir an önce bir çözüm bulunmalı. Allah korusun bir başka olay ölümle sonuçlanabilir” ifadelerini kullanarak yetkililerden konu ile ilgili gerekli çalışmanın yapılmasını talep etti.